Sencor SVC 0740BL


4 999 Kč

Tento nejprodávanější výrobek Sencor SVC 0740BL od známé společnosti Sencor jednoduše můžete najít u nás nyní skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 4 999 Kč

Celý popis

Tyčový a ruční vysavač Sencor SVC 0740BL. Tyčový akumulátorový vysavač Sencor 3v1 – vysává, vytírá a funguje i jako ruční vysavač. Naprostá volnost pohybu bez omezení napájecí šňůrou. Rychlá a snadná manipulace.Tento vysavač je vybaven účinnou baterií Li-ion o napětí 40,7 V – dokáže vysávat na jedno nabití až 85 minut! Samotné nabíjení pak trvá od 4 do 5 hodin. Díky speciální nádobě umí vysavač v jednom kroku vysávat i vytírat – do nádoby můžete použít jak čistící koberec, tak desinfekci. Po sejmutí nádoby s mopem můžete vysávat koberce jako s klasickým vysavačem.

Jednoduše z vysavače vyjmete ruční jednotku, kterou můžete použít jak pro malý úklid v domácnosti, nebo pro vysávání čalounění nebo kufru vašeho auta:

Vysavač je vybaven cyklónovou odlučovací jednotkou a na výstupu vzduchu je osazen HEPA filtrem. Ten zachytí i ty nejmenší částečky nečistot, včetně alergenů. Jednou za čas je možno jej propláchnout pod tekoucí vodou, nechat oschnout (důkladně!) a pak znovu použít.

Snadné je i čistění zásobníku na prach o objemu 0,5 litrů – stačí jej sejmout, nečistoty vysavat do odpadu a pak znovu pouřívat. Nádobu je možné kdykoli omýt a po osušení okamžitě použít pro další vysávání. Už žádné shánění a nakupování sáčků – ušetřete svou peněženku.

Vysavač je vybaven rotační elektricky poháněnou hubicí, která je připravena na úklid všech typů povrchů. Na její čelní stěně určitě oceníte vestavené LED ovětlení, které vám pomůže důkladně uklidit a v temných zákoutích.

Nádobka na čistící prostředek nebo desinfejci je umístěna za rozační huibicí a lze snadno sejmout. Na její spodní straně je mopovací tkanina, která dokonale setře nečistoty ulpělé na povrchu plovoucích podlah, kachliček nebo linoleí.

Technické parametry:Odnímatelná ruční jednotka pro pohodlné odstraňování prachu a nečistot z nábytku, stolu či úklidvozidlaVysoce účinná baterie Li-Ion 40,7 V s krátkou dobou nabíjení a dlouhou dobou provozu:Doba nabíjení 4–5 hodinDoba provozu až 85 minutSystém cyklónové filtrace HEPARotační kartáč s vlastním motorem zaručuje vynikající výsledky na jakémkoli typu podlah a zlepšujevysávání nečistot nakobercíchHubice s LED osvětlením snadno odhalí i nejjemnější prach a zjednoduší vysávánív temnějších místechFunkce samostatného stání pro dočasné odstavení i pohodlné uloženíSkvělá ovladatelnost a snadné manévrování okolo nábytku díky hubici vysavače otočné v rozsahu180° a nízké hmotnostivysavačeErgonomická rukojeťLED indikátor nabití baterie2 rychlosti provozu: vysoký výkon, prodloužená doba vysáváníDodávané příslušenství: štěrbinová hubice a prachový kartáčekBezsáčková technologie, objem XXL nádoby na prach:1 lJednoduchý systém rozložení pro snadné vyprázdnění nádoby na prach i čištění filtruTyp baterie: Li-Ion 2 200 mAhNapájecí napětí: 40,7 VÚroveň hlučnosti: 75 dBRozměry: šířka: 260 mm, výška: 1 130 mm, hloubka: 160 mmHmotnost: 3 kg. Distribuce CZ. Výrobce Sencor.